Cilvēkam, kas ir kristīts Svētajā Garā, ir Jēzus misija. Viņš zina savu aicinājumu un plānu savai dzīvei. Dievs uz viņu runā tik skaidri, ka tajā nav iespējams kļūdīties. Paldies Dievam par zināšanām, kuras mani stiprina tik spēcīgi Dieva Vārdā, ka mani no tā nevar izkustināt neviena vētra, kas var plosīties.
Jēzus atklāsme ar Svētā Gara starpniecību manu dvēseli noved tādā stāvoklī, kad es vēlos, ja tas ir vajadzīgs, pat nomirt par to, par ko runā Dieva Vārds. Piemēram, paskatīsimies uz trim ebreju puišiem, kuri atteicās pielūgt ķēniņa dievus un teica: “Uz to mums tev nekas nav jāpaskaidro! Mūsu Dievs, ko mēs godājam, var mūs izglābt no degoša cepļa, un Viņš mūs izglābs no tavas rokas, ak, ķēniņ” (Daniēla 3:16-18).
Kad cilvēks ar Gara starpniecību ir atdzīvināts, viņš nekad nepaļaujas uz dabiskajām iespējām. Pat ja ceplis ir uzkurināts septiņas reizes vairāk nekā parasti, tas nekādi neietekmē cilvēku, kurš dzird Dieva balsi; lauvas rīkle nebiedē cilvēku, kurš atver logus un runā ar Tēvu. Cilvēki, kas dzīvo Garā, tiek ņemti no pasaules, saprotot, ka viņi ir pasaulē, bet netiek piesārņoti ar šīs pasaules ļaunumu.
Smits Viglsforts

Leave a comment