Lūk, ko Jēzus man teica vīzijas laikā: “Tava rīcība atnes tev vai nu sakāvi, vai nu dod tev uzvaru. Atkarībā no tā, kā tu rīkojies, tu pieņem vai nepieņem”.
Tas ir svarīgi!
Sievietei no Marka 5.nodaļas bija vesela virkne ar šķēršļiem, kuri viņai bija jāpārvar. Viņa nelūdza, lai Dievs aizvāktu šos šķēršļus; Viņa vienkārši ņēma un tiem pārgāja pāri.
Uz sievieti, kurai bija asiņošana, skatījās tieši tāpat, kā uz spitālīgo. Saskaņā ar reliģiskajiem noteikumiem, viņa nedrīkstēja parādīties cilvēkos. Bet lūk ko viņa pateica ar savu rīcību: “Tā vai šā, neskatoties uz visiem reliģiskajiem noteikumiem, es saņemšu savu dziedināšanu”.
Tajā dienā viņa nedrīkstēja atrasties starp cilvēkiem. Bet viņas rīcība teica: “Neskatoties uz visām paražām, es saņemšu savu dziedināšanu”.
Kad viņa tur nokļuva, starp viņu un Jēzu bija pūlis ar cilvēkiem. Viņa varēja nolaist rokas sava fiziski vājā stāvokļa dēļ. Bet, slavēts lai ir Dievs, viņas rīcība teica: “Neskatoties uz visu šo pūli, es tikšu līdz Jēzum”, un viņa izspiedās cauri pūlim pie Viņa.
Šīs sievietes rīcība liecināja par viņas ticību. Piecelies un pārkāp visiem šķēršļiem, kuri ir starp tevi un Jēzu, starp tevi un tavu dziedināšanu. Rīkojies ticībā tieši tāpat, kā tu runāji.
Šai asiņojošai sievietei nebūtu nekāds labums, ja viņa teiktu: “Ja vien es pieskaršos pie Viņa drēbēm” (28 pants), ja viņa nerīkotos saskaņā ar to, ko teica. Viņa to izdarīja, slava Dievam, un pieņēma.
Kenets Heigins