Vai jūs zināt, ka cilvēks ar saviem mutes vārdiem ir spējīgs sasiet ne tikai dvēseli, bet arī ķermeni. Piemēram, no rīta jūs pamostaties un skumji nopūšaties: “Cik man ir slikti! Es jūtos nelāgi! Artrīts atkal ir uzdevis, viss sāp!” Un ziniet, kas notiek? Viss arī sāpēs – tieši tā, kā jūs pateicāt! Tāpēc iegaumēsim sekojošo: “Kas paradis neapdomīgi runāt un vienkārši muti palaist, nereti iedur kā ar zobenu, bet zinīga cilvēka valoda ir kā dziedinātājas zāles” (Salamana pamācības 12:18). Dievs ar šo Bībeles pantu vienlaicīgi mūs gan brīdina, gan iedvesmo. Gudro mēle dziedē.
Atcerieties, ka jūs ar saviem vārdiem paši sev varat uzbūvēt slazdu. Pāris reizes pasakiet: “Man sāp” – un es varu galvot, jūs saslimsiet. Bet ja jūs sakāt: “Ar mani viss ir labi, es esmu vesels” – tā tas arī būs. Ne tik sen mana rīkle burtiski tika plēsta no sāpēm, likās, ka tik stipri tā nekad nav sāpējusi. Bet viss tāpēc, ka velns tai uzbruka katru reizi, kad es pieliku pie mutes mikrofonu ieraksta laikā. Galu galā, man tas apnika. Un tieši pie brokastu galda es izkliedzu: “Viņa brūcēs es esmu dziedināta, velns, tu manu rīkli vairs nedabūsi!” Un kā jūs domājat? Rīkli uzreiz atlaida, un kopš tā brīža tā vairs nav sāpējusi!
Paskatieties, kas ir rakstīts Psalmos 103:2-3: “Teici To Kungu, mana dvēsele, un neaizmirsti, ko Viņš tev labu darījis! Viņš piedod visus tavus grēkus un dziedē visas tavas vainas”. Bet tagad sakiet: “Paldies, Kungs, VISAS manas vainas ir izdziedinātas!” Es gribu, lai jūs to neatliekat un sākat apliecināt to ar savām mutēm – un jūs ieraudzīsiet, kas notiks. Rezultāti neliks sevi gaidīt, jo kā teikts Salamana pamācībās 12:18, tas kurš runā Dieva vārdu, runā gudri, bet gudro mēle dziedina, vai nes dziedināšanu (paplašinātajā tulkojumā).
Sakiet: “Es runāju Dieva vārdu, tāpēc dziedināšana – mana! Dieva vārds mani izdziedina!”
Frensisa Hantere