Runājot ticības vārdus, Ābrahāms darīja tieši to pašu, ko darīja Dievs, kad radīja šo zemi.
Izlasiet 1.Mozus grāmatu, un jūs ieraudzīsiet, ko es ar to domāju. Tur ir teikts, ka iesākumā “zeme bija neiztaisīta un tukša, un tumsa bija pār dziļumiem” (2.pants). Taču Dievs, paskatoties uz šo tumsu, neteica: “Ak mans Dievs, zeme – tā patiešām ir tumša vieta!” Ja Viņš tā izdarītu, zeme uz visiem laikiem paliktu tumša un neredzama vieta.
Nē, Dievs izmainīja dabīgos apstākļus, nosaucot neesošu kā esošu. Viņš paskatījās uz tumsu un teica: “Gaisma, esi!” Un tapa gaisma. Dievs ticībā teica to, ko Viņš gribēja redzēt īstenojamies.
1.Mozus grāmatā mēs redzam, ko Dievs rada, runājot Savu Vārdu. Atkal un atkal tur ir teikts: “Un Dievs teica…. Un Dievs redzēja… Un tas bija labs”. Tieši tā mums ir jārīkojas, ja gribam dzīvot ar tādu pašu ticības garu. Mēs runājam Dieva Vārdu… Mēs redzam rezultātu… Un tas ir labs!
Jums kaut kas ir jāsaprot. Es nedomāju, ka Dieva Vārds ir jāpasaka vienu vai divas reizes. Es runāju par pastāvīgu ticības vārdu apliecināšanu. Ja jūs lūgšanā esat nokrituši ceļos un teicāt: “Es ticu, ka es saņemu savas finansiālās vajadzības piepildīšanos, Jēzus vārdā”, bet pēc tam pie pusdienām satiekaties ar saviem draugiem un sakiet viņiem: “Es bankrotēšu. Es nevaru atrast darbu. Es drīz zaudēšu savu māju. Es nezinu, ko man darīt”, jūs neko nesaņemsiet.
Tas, ko jūs pastāvīgi runājat, īstenosies jūsu dzīvē. Tāpēc, ja jūs ticat Dievam par finansēm, pastāvīgi runājat tā: “Saskaņā ar uzrakstīto 5.Mozus grāmatā, trūkums – bauslības lāsts. Bet Galatiešiem 3:13 ir teikts, ka Jēzus mani atpirka no šī lāsta. Tāpēc es esmu atpirkta no trūkuma lāsta! Manas vajadzības ir piepildītas pēc Dieva godības pilnās bagātības Kristū Jēzū!”
Pēc tā katru reizi, kad atcerēsieties par saviem rēķiniem, nosauciet tos par apmaksātiem, Jēzus vārdā. Sauciet sevi par veiksmīgu. Sauciet sevi par brīvu no parādiem. Esiet līdzīgi Ābrahāmam un ar ticības gara starpniecību sauciet neesošu, kā esošu.
Glorija Koplenda