Ja uz zemes ir dzīvojusi cilvēku paaudze, kurai īpaši uzcītīgi ir jāveic Dieva darbs, tad tā ir tieši mūsu paaudze. Es ticu, ka mēs dzīvojam pēdējās dienās. Es ticu, ka Jēzus drīz nāks, un tas man palīdz sakoncentrēties uz Viņu.
Pēdējā laikā Draudze nav veltījusi īpašu uzmanību Kunga atnākšanai. Tas, ka Viņš var atnākt jebkurā minūtē, ir jāsaprot vispirms. Un mums tas ir jāsludina pie katras iespējas.
1.Jāņa 3:3 ir teikts: “Katrs, kam ir šī cerība uz Viņu, šķīsta sevi pašu, kā Viņš ir šķīsts”. Cilvēki neieguldītu tik daudz enerģijas materiālās lietās, ja viņi precīzi zinātu, ka Jēzus atnāktu tuvāko desmit gadu laikā. Viņi nebūtu tik miesīgi. Viņi pieaugtu garīgi un pelnītu sev atalgojumu debesīs.
Un tagad mums ir iespēja to darīt! Mūsu atlīdzība, mūsu pakāpe, pat mūsu pienākumi debesīs būs atkarīgi no tā, ko mēs darām šeit, uz zemes. Šajās dažās desmitgadēs, kas mums ir atvēlētas zemes dzīvei, mēs varam parādīt pasaulei Kunga Jēzus Kristus raksturu un Dieva mīlestību.
Bet drīz tādas iespējas vairs nebūs. Bet kamēr mums tāda vēl ir, ir tā vērts, lai to izmantotu un nestu jebkādus upurus.
Glorija Koplenda