Reiz pie manis pienāca kāds cilvēks. Viņš bija ļoti vājš ar iekritušām acīm un izspiedušiem vaigu kauliem. Viņš man jautāja, vai es viņam varētu palīdzēt.
Vai es varētu palīdzēt? Lai jums būtu zināms, ka nav neviena cilvēka, kuram nebūtu iespējams palīdzēt. Neatkarīgi no tā, ko jūs ciešat, jūs varat saņemt dziedināšanu, un jebkādas sāpes aizies. Ja jūsu vidū ir slimie, ziniet, ka varat nekavējoties tikt dziedināts, jo kur ir klātesošs Dieva spēks, tur ir jānotieks brīnumiem un zīmē. Šis vīrietis man pateica, ka ir slims ar vēzi un ārsts, kurš operācijas laikā izņēma vēža veidojumus, aizskāra orgānus, kas ir atbildīgi par rīšanas refleksiem, pēc kā viņš vairs nevarēja norīt. Viņa balss bija kā čuksti.
Viņš izvilka apmēram divdesmit centimetrus garu zondi, un viņa vēderā atklājās caurums, pa kuru viņš uzņēma ēdienu jau trīs mēnešus. Viņš burtiskā nozīmē bija staigājošs mironis, bet pēc Dieva Vārda es viņam varēju palīdzēt. Ja cilvēks “nešaubīsies savā sirdī, bet ticēs, ka notiks, ko viņš saka, tad viņam tas notiks” (Marka 11:23). Kunga Vārdā es viņam teicu: “Ej mājās un labi pavakariņo”. Viņš aizgāja mājās un teica sievai, ka sludinātājs viņam licis labi paēst. Viņa pagatavoja vakariņas un viņš varēja norīt ēdienu. Viņš ēda līdz bija paēdis un tad devās gulēt.
Viņš piedzīvoja kaut ko jaunā veidā, pie viņa atnāca dzīvība. Bet viņa prieks ar to nebeidzās. Kad viņš nākamajā rītā pamodās un atcerējās, kas ar viņu notika iepriekšējā dienā, ziņkārības dēļ viņš paskatījās uz vēderu un redzēja, ka Dievs viņu ir dziedinājis – caurums uz vēdera bija sadzijis.
Tas viss nav nekas cits, kā dievišķa atklāsme. Nav iespējams izmērīt sevi pēc savas mērauklas, pretējā gadījumā, to darot, mēs vienmēr paliksim “mazi” cilvēki. Mēriet sevi pēc Dieva mērauklas, pēc Viņa lielajiem mēriem. Neesiet bailīgi. Kungs vēlas, lai mēs būtu stipri, varas pilni, drosmīgi, izlēmīgi, lai būtu Dieva spēkā.
Mēs esam redzējuši Kungu. Mēs esam augšāmcēlušies no mirušajiem. Dievs mūsos ir darījis lielus brīnumus. Mēs esam radīti lieliem mērķiem.
Smits Viglsforts