Jums, tāpat kā Pāvilam, ir sagatavota distance, kura jums ir jāpārvar. Dievs ir noteicis jums konkrētu ceļu, un tikai jūs to varat noiet un saņemt Dieva svētības.
Un ļaujiet man piebilst: Dievs jūs ir izvēlējies ne tā dēļ, lai jūs pārvarētu šo distanci, izmantojot personīgās spējas un intelektu. Viņš ir nolēmis dot jums Savu spēku. Jo tieši tad kad mēs esam vāji, Viņš to var izpaust. Nemāniet sevi, domājot, ka kāds cits jūsu vietā izpildīs jūsu aicinājumu.
Ja mēs jau iepriekš zinātu, kam kas ir paredzēts, mēs droši vien par saviem ceļa biedriem izvēlētos citus cilvēkus. Mēs domātu: “Es ne par ko neizvēlēšos šo cilvēku – viņš nespēs noiet distanci!”
Ļaujiet man jums pateikt, kā Dievs izvēlas cilvēkus Savu mērķu sasniegšanai. Viņš skatās uz sirdi. Kā likums, Viņš nemeklē cilvēkus pašās labākajās pasaules universitātēs. Viņam ir grūti lietot tos, kuri domā, ka tiks galā ar jebkurām problēmām, pateicoties savai gudrībai un spēkam.
Es gribu jums pateikt ko tādu, kas jūs atbrīvos no milzīgā smaguma un atbrīvos jūsu ticību. Jūs nevarat patstāvīgi noiet savu ceļu. Dieva plāni ir tik lieli, ka jūs tos neizpildīsiet bez ticības.
Milzīgs smagums nokrita no maniem pleciem, kad es sapratu, ka Dievs negaida, ka mēs spēsim izpildīt Viņa uzdevumu. Viņš negaidīja ne no Keneta, ne no manis, ka mēs zināsim, kā uzstāties televīzijā. Viņš Pats to vēlējās izdarīt caur mums. Mums vienkārši bija jāizpilda Viņa pavēles.
Mūsu uzdevums – uzturēt sadraudzību ar Viņu. Viņa uzdevums – darboties caur mums. Dievā jūs varēsiet izdarīt pat to, kas nav jūsu spēkos.
Glorija Koplenda