Kad saka, ka Gars, Kurš uzmodināja uzmodināja Kristu no mirušajiem dzīvo jūsos, tas nozīmē, ka jūsos nav neviens cits Gars, kā tieši tas pats. Tāpēc, ja šis Gars ir jūsos, tad jūs nevarat teikt: “Ak, es nezinu ko darīt šajā vai citā situācijā, es nekad tādā situācijā neesmu bijis”. Jā, jūs neesat bijis, bet Viņš, Gars jau ir bijis. Jūs nekad nebūsiet gatavi, jo katrs cilvēks atšķiras viens no otra. Vēzim ir dažādi veidi, bet dziedināšana ir viena. Dziedināšana ir Svētais Gars.
Svētais Gars ir kā sprāgstviela C4. Atrisinās jebkuru problēmu. Ja problēma ir liela, vajag vairāk C4. Ja Dieva gars būs vairāk uz šo vai to cilvēku, viņš izdziedināsies. Kāpēc jūs esat izlēmuši, ka kāda dzīvība ir atkarīga no tā, vai jūs esat gatavs vai nē. Vai tiešām jūs esat tik svarīgi?
Kāds teiks – Dievs šo cilvēku nedziedina caur mani, jo es iekritīšu lepnumā.
Mums liekas, ka Dievam mani ir jānoved līdz pareizam stāvoklim, lai varētu lietot mani. Jūs neesat tik svarīgi. Jēzus nomira par cilvēku, lai viņš būtu vesels. Kāpēc lai Viņš to neizdziedinātu? Tikai tāpēc, ka jūs neesat kārtībā? Mēs domājam, ka mums ir jābūt pilnīgiem un tāpēc mums liekas, ka visums griežas ap mums. Viss griežas ap Viņu, taču mums ir jāizpauž Viņa slavu. Kā? Izdziedināt slimos, augšāmcelt mirušos un izdzīt ļaunos garus. Kad mēs skatāmies uz cilvēkiem, kurus lieto Dievs, mēs bieži redzam, ka tie nav tie cilvēki, kurus lietotu mēs. Bet ja Dievs viņus lieto, tad Viņš var lietot arī mani.
Jums liekas, ka jums vajag vairāk svaidījuma. Bet jums ir viss, cik vien tas ir vajadzīgs. Jautājums ir tajā, ka ir palicis pārāk daudz “es”. Ja es paņemšu uguni un ielikšu to biezā metāla kārbā, tad jo biezākas metāla sienas, jo ilgāk uguns sildīs kārbiņu. Beigu beigās siltums izlauzīsies cauri kārbiņas sienām. Bet ja es paņemšu papīra kārbiņu un tajā ielikšu uguni, tad ļoti ātri siltums izies ārpus kārbiņas robežām. Tāpēc nav jautājums lielākā svaidījumā, bet gan tajā, lai slāni pa slānim paliktu mazāk no jums, lai galu galā Viņa pilnība izietu caur jums. Mēs esam kā daudzslāņu lūksne. Jo vairāk slāņu atkrīt, jo vairāk ir redzams kodols un tad Viņš būs vairāk redzams priekš cilvēkiem.
Karijs Bleiks