No Marka evaņģēlija pirmās nodaļas mēs redzam, kā Jēzus bija Dieva Gara mudināts, kā Gars viņu veda tuksnesī. Tāpat mēs redzam, kā Jānis bija piepildīts ar Dieva Garu: viņa iekšiene sauca pēc Dieva, un ar šo saucienu Izraēls virzījās Dieva virzienā, ar to parādot, ka tad, kad Dievs atrod cilvēku Garā, cilvēks var būt Dieva plāna avots. Cilvēks var raudāt piecdesmit gadus bez Tā Kunga Gara, un jo vairāk viņš raudās, jo mazāk uzmanību viņam pievērsīs cilvēki. Bet ja viņš ir piepildīts ar Svēto Garu un kādu dienu viņš paceļ savu balsi, tad cilvēki jutīs tā ietekmi.
Tādā veidā, katram no mums ir jābūt piepildītam ar Dievu. Ir nepietiekami iegūt tikai “pieskārienu” vai būt piepildītam ar vēlmi. Ir tikai viena lieta, kura var piepildīt cilvēku vajadzības, un tā ir iegremdēšanās Dieva dzīvībā: kad Dievs piepilda tevi ar Sevi tādā mērā, ka tu dzīvo Dievā tā, ka vai tu ēd, vai dzer, vai vēl kaut ko dari – tas viss būs Dievam par godu. Tādā stāvoklī jūs sapratīsiet, ka visi jūsu spēki, jūsu prāts un dvēsele ir piepildīta ar karstu vēlēšanos ne tikai pielūgt, bet arī pasludināt: pasludināšanu pavada Dieva spēks, tas pārvieto visus sātaniskos spēkus un satricina pasauli, liekot tai sajust nepatīkamas sajūtas.
Iemesls, kura dēļ pasaule neredz Jēzu, ir tajā, ka kristieši nav piepildīti ar Dieva spēku. Viņi ir apmierināti ar vājām kalpošanām, laiku pa laikam ar Bībeles lasīšanu un gadījuma lūgšanām.
Mīļie, ja Dievs jūs ir pārņēmis ar Sava Gara palīdzību, jūs sapratīsiet, ka ir pienācis gals jums un sākums Dievam caur jums, un visa tava būtība tiks piesātināta ar Dieva līdzību, un Dievs ne tikai sāks lietot jūs, bet arī ņems jūs pilnībā Savās rokās, lai jūs būtu trauks godam, gatavs ikvienam labam darbam.
Jo ja mēs dzīvojam sev, tad mirsim; bet ja mēs ar Gara palīdzību esam miruši miesas darbiem, tad dzīvosim. Tā mēs kļūstam pakļauti Dieva spēkam, dzīvojot brīvībā, kalpošanā, svētībās un priekā, atnesot dzīvību citiem.
Smits Viglsforts