Visa pasaule ir noraizējusies par radiāciju atmosfērā no atombumbas sprādzieniem. Šo spēku nevar ne redzēt, ne sajust, taču tas nāvējošs un bīstams spēks.
Šodien uz zemes ir spēks, kurš nav nāvējošs, nav bīstams – tas ir labais spēks, spēks, kurš izdziedina un atbrīvo. Un šis neredzamais un nedzirdamais spēks – šis pārdabiskais spēks – ir vienmēr un visur.
Tas ir kā pieslēgšanās elektrotīklam. Ja mēs iemācīsimies, kā izveidot savienojumu ar šo pārdabisko spēku, tad mēs varēsim to izmantot priekš sevis, un mēs būsim dziedināti. Ja visi slimie visās slimnīcu palātās tikai zinātu par šo spēku un par to, kā to ieslēgt, tad viņi izdziedinātos no visām savām slimībām.
Ja visi cilvēki visās ārstniecības iestādēs tikai zinātu, ka katrā palātā ir pietiekami daudz spēka, lai tos izdziedinātu, izdziedinātu vājprātīgos, atbrīvotu ļauno garu apsēstos un tos, kuri ir važās.
Bet tu varētu jautāt, ja šis spēks ir šeit, tad kāpēc ne visi izdziedinās?
“Bet Viņš uz to sacīja: “Mana meita, tava ticība tevi ir izglābusi…”” (Marka 5:34). Lūk, kur ir noslēpums. Spēka atbrīvošanu izraisīja ticība. Jēzus man teica: “Spēks ir visur un vienmēr”. Spēks, lai atbrīvotu no jebkuras slimības; spēks, lai atbrīvotu no jebkura ļaunā gara un no visa, kas atnes sāpes vai nogalina. Ticība noved šo spēku darbībā. Bet mēs tagad zinām šo noslēpumu. Tas nav mums apslēpts. Iespējams, ka šis ir noslēpums priekš dažiem, bet ne mums. Tas ir atklāts mums visiem, kurš to grib dzirdēt.
Kenets Heigins