Es lūdzu Kungu un jautāju Viņam par to, kādu vārdu Viņš vēlas dot jūsu uzmundrināšanai. Mums apkārt ir tik daudz satraucošas lietas, tāpēc mums ir vajadzīgs kaut kāds uzmundrinājums. Un lūk ko es dzirdēju: Tu esi uzvarētājs. Tu neesi neveiksminieks.
Un Kungs teica: “Tik daudz kas ir pret tevi, un tas ievaino tavas emocijas. Daudziem cilvēkiem tas liek zaudēt drosmi. Ārēji tu vari izskatīties ļoti labi. Tu staigā, sakot: “Slava Dievam” un citas līdzīgas frāzes, bet iekšēji tu esi ievainots”.
Kungs saka: “Es zinu, ka tu esi ievainots, bet Es strādāju pie tavas situācijas. Es Esmu Dievs, kas atrodas aizkulisēs. Daudz reizes tu domāji, ka Es neko nedaru, tu domāji, ka Es par tevi nerūpējos, bet patiesība ir tajā, ka Es patiešām ļoti tevi mīlu”.
Un Kungs turpināja: “Patiesība ir tajā, ka šie kalni, kas ir tavā priekšā, izkustēsies. Es tev vēlu panākumus. Pat labs šīs zemes tēvs vienmēr tiecas svētīt savu ģimeni, tāpēc Es vienmēr meklēju iespējas svētīt tevi. Es vienmēr meklēju iespējas dot tev. Tā ir Mana daba – atdot. Pirmais, ko Es izdarīju, – Es atdevu Savu Dēlu par tevi. Es strādāju pie visām tavām problēmām. Es strādāju pie tā, lai finansiāli tev palīdzētu. Es strādāju pie tā, lai emocionāli tev palīdzētu”.
Kungs teica: “Kad tu sauc uz Mani, Es dzirdu tevi. Kad tu lūdz, Es dzirdu. Es dzirdu katru tavu lūgšanu. Es dzirdu lūgšanas, kuras tu lūdz par savu ģimeni, par saviem bērniem. Es dzirdu lūgšanas, kuras tu lūdz par tiem, kas iet postā. Es dzirdu lūgšanas, kuras tu lūdz par savu veselību”.
Lai Kungs jūs svētī! Lūk vārds: Tu esi uzvarētājs, tu neesi neveiksminieks!
Sindija Džeikobsa