Filipiešiem 3:7-8
“Bet, kas man bija ieguvums, to es Kristus dēļ esmu uzskatījis par zaudējumu. Bet arī tagad es visu to uzskatu par zaudējumu, salīdzinot ar mana Kunga Kristus Jēzus atziņas nesalīdzināmo pārākumu, kura dēļ es visu to esmu zaudējis un uzskatu to par mēsliem, lai Kristu iegūtu”.
Mēs ļaujam sāpēm slēpties aiz naudas. Mēs ļaujam tām paslēpties, jo šajā valstī tic tam, ka panākumi atbrīvo no sāpēm. Mēs nekalpojam bagātajiem – tikai bezpajumtniekiem. Mums ir jāpalīdz nabagiem, bet nav jāaprobežojas ar to. Jums nav obligāti jābūt nabagam, lai būtu salauzts. Daudzi cilvēki sēž karstā aromātiskā vannā un domā par pašnāvību. Daudz slaveni, bagāti, veiksmīgi cilvēki nekad nav dzirdējuši par Kristu. Kristus nav Dievs tikai vientuļajām mātēm, kas dzīvo uz sociālā pabalsta. Viņš ir visu cilvēku Dievs – gan bagāto, gan nabago. Sāpes sasniedz visas sabiedrības klases. Profesionāli futbolisti, modeles, mākslinieki un ģenerāldirektori jūk prātā. Viņus pārņem stress, viņi ir iztukšoti, ievainoti un saistīti. Sasniegt panākumus un bagātību viņiem prasīja tik daudz, ka viņiem nekas nepalika, lai saglabātu savu stāvokli. Jā, šodien sāpes ne tikai slauka ielas, bet arī brauc “Porsche”.
Ja jūs esat izauguši ar domu, ka priekš laimes jums vajag vien apprecēties ar bagātnieku vai pārbraukt uz cienījamu pilsētas rajonu, man ir jaunumi priekš jums. Pašnāvību skaits pieaug augsti kvalificētu profesionāļu vidū, bet visvairāk šķiršanās notiek tās sabiedrības slāņos, kur pēc laulības šķiršanas var kaut ko sagrābt. Sāpes neierobežo sevi ar pilsētas mikrorajoniem. Viņas par sevi liek manīt arī Beverlihilzā. Jebkura valsts ir pilna ar sāpēm. Mums par to ir jāzina, lai nesagribētos pielūgt panākumus, sasniegumus, bagātību vai ietekmi.
T.D.Džeiks