Drīz draudzei būs jāuzstājas kopā ar Dievu, un mums ir jāmāca savām ģimenēm tas, kādas tās grib redzēt Dievs, jo draudze – tie ir cilvēki. Cilvēkiem draudzē ir jāpieceļas un jāatkaro no velna katrs teritorijas centimetrs, ko viņš ir ieņēmis. Viņš nevar sasaistīt draudzi vai jūsu namu, ja vien jūs paši to nepieļaujat.
Mums ir ļoti daudz draudzes, kas ir “smagas”, lai paceltos. Un ja jūs grasāties palikt “smags”, tad jums nav vajadzīgs neviens ierocis. Viss, kas jums ir vajadzīgs, tas ir spilvens, lai jūs varētu nedaudz pasnaust. Ļoti daudz kristieši visu laiku prasa: “Aizlūdziet par manu problēmu atrisinājumu”. Tie, kuri pastāvīgi nāk priekšā uz aizlūgšanu un lūdz ļoti ilgi, vairākumā tie ir cilvēki, kuri aizsargājas. Bet tagad ir tāds laiks, kad katrs no mums kļūst par karavīru un ietērpjas visos Dieva ieročos, lai mēs varētu pastāvēt ļaunajā dienā. Ļaunā diena ir tieši tagad. Mums ir jāuzvar un mēs uzvarēsim.
Atstājiet aizsargpozīciju un uzbrūciet, ir pienācis laiks vajāt velnu un vajāt grēku. Velns pastiprina savus uzbrukumus pret draudzi. Viņš ienes visāda veida šķelšanos mūsu mājās, skolās un pilsētās, un pat mūsu draudzēs. Ir pienācis laiks zināt, kur būs viņa nākamais sitiens, un būt tur pirms viņa, nevis vicināt dūres pēc cīņas.
Mums ir jāuzdod jautājums: “Ko mēs varam izdarīt, lai uzvarētu velnu?”
Jums ir jāatjauno jūsu domāšana un jāatsakās pasīvi samierināties ar sakāvi, kareivīgā veidā nonākot pie uzvaras.
Kad ģenerālis plāno jaunu kauju, viss mainās. Viņš izvēlas jaunu stratēģiju, zīmē jaunas kartes, aprēķina nepieciešamo cilvēku un materiālu skaitu, dod rīkojumus agregātu un tehnikas pārvietošanai uz jaunām vietām.
Tavā personīgajā dzīvē, kad tu ieej jaunajā gadā, viss nepielūdzami mainās. Tev uz čekiem ir jāieraksta jauni datumi, katru reizi, kad rakstāt vēstuli, jūs pārrakstāt jaunu datumu. Tev ir jāsāk kaut kas jauns.
Pareiza attieksme pret nākamo cīņu, nākamo gadu vai jebkuru citu jaunu lietu var būt vissvarīgākais pirmais solis ceļā, kas vedīs uz uzvaru.
Mēs ticam, ka šodiena ir ārkārtīgi svarīga. Daudzi tic, ka mēs dzīvojam pravietiskā laikā. Draudzei ir jāuzvar nākamajās dienās.
Kāda būs Dieva jaunā virzība?
Kā tu vari uzzināt jauno virzienu, kurp virzās Dievs?
Es domāju, ka atslēga ir tavā attieksmē pret Dievu: ko tu domā par Dievu, ko tu domā par pasauli, kurā tu dzīvo?
Lesters Samrels