Interesanti, lasot Bībeli, vai esat pievērsuši uzmanību tiem gadījumiem, kad runa iet par Dieva balsi?
Kas Bībeli dara par Dieva iedvesmotu grāmatu? Tas ir tas fakts, kad kāds kādreiz ir runājis ar Dievu! Pirms uzradās Bībele, kāds dzirdēja Debesis. Pēc tam viņš pierakstīja šo sarunu vai notikumu ar Dievu, un pieraksti kļuva par Dieva vārdu.
Un tā, Dieva vārds ir nelokāms, jo tas ir patiesā Dieva balss, patiesā sadraudzības pieredze ar Viņu. Dievs patiešām darīja kaut ko vai runāja par kaut ko, kam sekojoši, pieraksti par to ir patiesība.
Ir ļoti vienkārši pierādīt, ka Bībele ir Dieva iedvesmota. Katrs bērns zina, kā vajag “pierādīt”, vai pareizi viņš ir atrisinājis matemātikas piemēru. Ja jums rodas šaubas, jautājumi un bažas attiecībā uz to, vai patiešām Bībele ir Dieva iedvesmota, jums ir jāsaprot, ka ja viena dvēsele varēja dzirdēt Debesis, tātad arī cita dvēsele to var. Ja viena dvēsele sarunājās ar Dievu, tas nozīmē, ka arī cita to var. Ja pagātnē viens cilvēks zināja, ka viņa grēki ir piedoti, tad otrs var nešaubīties, ka viņa grēki ir piedoti tagad. Ja vīrietis vai sieviete pagātnē bija Dieva spēkā izdziedināti, tātad jebkurš vīrietis vai sieviete tāpat var būt izdziedināti šodien. Vajag tikai ar dvēseli atgriezties pie jūsu priekšgājēju saziņas vietas ar Dievu.
Tādā veidā jūs varat piedzīvot Dieva vārdu.
Lūk kāpēc kristieši mīl Dieva vārdu. Lūk kāpēc Dieva vārds kļūst par to, kā dēļ cilvēki dzīvo un mirst. Dieva vārds kļūst viņiem par īstu, dzīvu realitāti, bet ne tikai teoriju.
Džons Leiks