Ja jūs ļausiet Jēzum kontrolēt jūsu ķermeņus, tad jūs redzēsiet, ka Gars jūs atdzīvinās un atbrīvos no verdzības. Viņš jums parādīs, ka pats mirstošākais ķermenis var tikt atdzīvināts. Runājiet par dievišķo dziedināšanu! Rakstos par to ir daudz teikts.
Ikviens, kurš ir ticis dziedināts ar Dieva spēku – jo īpaši ticīgais – redz, ka dziedināšana pamudina dzīvot tīru un svētu dzīvi. Ja dievišķā dziedināšana būtu bijusi dota tikai tā dēļ, lai darītu tevi veselu, tad tā nebūtu nekā vērta. Dievišķā dziedināšana – tas ir dievišķais akts, kurš ieiet tavā mirstīgajā ķermenī. Un tu jūti Visuvarenā pieskārienu.
Vai tu vari palikt tāds pats kā iepriekš? Nē! Tāpat kā es, arī tu, iesi un pielūgsi un kalposi Dievam. Lūk kāpēc es braucu pa visu pasauli – caur Dievišķo dziedināšanu šajā mirstīgajā ķermenī. Es nebraucu, lai nodibinātu jaunu kārtību. Dievs vēlas, lai es sludinātu tā, lai katru reizi, kas dzird mani, ietu uz savām mājām pilns ar enerģiju, ar Dieva spēku un Kristus atklāsmi. Tajā mirklī, kad tu sevi pakļauj Dievam, Bībele tev kļūst par jaunu Grāmatu. Tā kļūst par atklāsmi, jo mums pieder izpirkšanas pilnība, kura iet caur mūsu ķermeņiem.
Es esmu piepildīts ar visu dievišķo pilnību. Piepildīts ar Dievu, viss man ir piedots un esmu attīrīts. Esmu attīrīts no sava “es” un piepildīts ar Dievu!
Smits Viglsforts