Dievs vienmēr vēlas, lai mēs rīkotos ticībā, ar to pierādot savu pārliecību. Tam atbildē, Viņš izpilda visu, ko ir apsolījis.
Bībelē ir aprakstīts sievietes stāsts, kur aizdevēji grasījās pārdot verdzībā viņas dēlus. Pravietis pavēlēja šai sievietei rīkoties ticībā. Viņa aizņēmās daudz tukšus traukus, pēc tam paņēma savu vienīgo trauku ar eļļu, un sāka liet eļļu tukšajos traukos. Tādā veidā viņa izpauda savu ticību. Eļļas plūsma neizsīka. Veiksmīgi pārdodot eļļu, sieviete varēja norēķināties ar saviem aizdevējiem, un viņai tika teikts: “…no atlikuma tad pārtiec pati ar saviem dēliem” (2.Ķēniņa 4:7).
Dievam nav vajadzīgs naftas urbums, lai dotu jums naftas biznesu, vai liela ferma, lai palielinātu jums pārtikas daudzumu.
Dievs nav ierobežots ar jūsu ienākumiem, jūsu fermas izmēriem, jūsu algas lielumu, jūsu biznesu, jūsu vērtspapīriem, jūsu pensiju vai jūsu procentiem banku kontos.
Viņš radīja visu bagātību. Rīkojieties pēc Vārda. Pretendējiet uz Viņa apsolījumu piepildīšanos. Viņam ir daudzums ceļu, lai ieliktu šo bagātību jūsu rokās.
Dievs ir spējīgs paveikt finansiālus brīnumus tik pat viegli, kā garīgos vai fiziskos.
Kas var izskaidrot, kā Dievs glābj grēcinieku un izdziedina aklo? Vai Viņš ir ierobežots ar tām iespējām, kuras ir pieejamas mūsu sapratnei? Nē. Tieši tāpat Viņš nav ierobežots ar tām naudas pelnīšanas iespējām, kuras ir labi zināmas mums. Es varētu uzskaitīt simtiem pārsteidzošu iespēju, ar kuru palīdzību Dievs bagātinājis kristiešus, kuri darbojušies ticībā un sējot naudu.
Cilvēki, kuri nesaprot šīs darbības principus, neiecietīgi izturas pret kristiešiem, kuri dāsni ziedo Dieva darbam. Viņi aizmirst par to, kā Dievs uzslavēja atraitni, kura atdeva pēdējo artavu ziedojumu šķirstā (Marka 12:41-44).
Mēs ar Deiziju vienmēr praktizējām naudas sēšanu. Es atceros, kad bija ļoti lielas finansiālas vajadzības, kad mēs vēl bijām jauni. Deizijai nebija mētelis, bet bija jau lietains rudens, un pavisam drīz bija jānāk pasaulē mūsu pirmajam bērnam. Mēs piedalījāmies misionāru konferencē, kurā aicināja ziedot naudu tipogrāfijas iegādei.
Pirms konference beidzās, mēs aizņēmāmies simts dolārus un iesējām Kunga kalpošanā.
Ļoti drīz mēs sākām pļaut tās naudas ražu, kuru iesējām. Viena sieviete nopirka manai sievai jaunu skaistu mēteli. Uzradās vīrietis, kurš noformēja automašīnas dokumentus uz mūsu vārda. Nauda sāka nākt no negaidītiem avotiem. Dieva likums nepievīla mūs.
T.L.Osborns