Ja jūs sargājat savu sirdi, paliekot Dieva Vārdā un pakļaujoties Svētā Gara gudrajai vadībai, tas nozīmē, jūs vēlaties būt uzvarētājs katrā savas dzīves sfērā. Bet kas tam ir vajadzīgs? Visi vēlas zināt atbildi uz šo jautājumu! Mēs visi tiecamies būt uzvarētāji. Taču patiesībā tikai daži no mums ir gatavi maksāt atbilstošu cenu par uzvaru.
Reiz es dzirdēju olimpiskās čempiones stāstu par to, cik smagi viņa strādāja, lai iegūtu iespēju startēt Olimpiskajās spēlēs. Viņa stāstīja, caur ko viņai bija jāiziet, lai izcīnītu zelta medaļu.
Olimpiskie čempioni nepamostas kādā rītā sakot: “Man liekas, ka es šodien braukšu uz Olimpiskajām spēlēm”. Nē, viņi trenējas daudzu gadu garumā. Daži no viņiem treniņos pavada lielāko savas dzīves daļu.
Viņi katru rītu skrien. Skrien pat aukstumā un lietū, neskatoties uz to, vai viņi to grib, vai nē. Šī sieviete stāstīja, ka reizēm viņa trenējās tā, ka fiziski saslima. Bet viņa bija noskaņota uzvarēt.
Viņa jau daudzus gadus iepriekš bija nolēmusi, ka reiz viņa saņems zelta medaļu, neatkarīgi no tā, kādu cenu viņai nāksies maksāt. Viņa pielika milzīgu piepūli, lai to iegūtu, un gāja uz priekšu tik mērķtiecīgi, ka visi šķēršļi viņas ceļā vienkārši sabira drupās.
Tieši tāds spēks ir vajadzīgs, lai kļūtu par uzvarētāju, turklāt, ne tikai fiziskajā plānā, bet arī garīgajā. Jēzus Mateja 11:12 teica: “Bet no Jāņa Kristītāja laika līdz mūsu dienām Debesu valstībā laužas iekšā un tīkotāji ar varu cenšas to sagrābt”. Šajā pantā Jēzus nerunā par mūžīgo dzīvi debesīs, bet gan par to, kas ir jādara, lai iemantotu Debesu Valstību, kas ir svētību apsolījumi, tādi kā dziedināšana, labklājība un miers.
Jums var būt šīs Valstības svētības jau šodien. Bet lai tās iegūtu, ir jāpieliek piepūle.
Glorija Koplenda