Cilvēks, pār kuru valdīja dēmoniskais spēks, slimība un visas vājības, atnāca pie Jēzus. Jēzus izdzina ļauno garu, un cilvēks tika izdziedināts. Bet tā vietā, lai meklētu Svēto Garu un Dieva gaismu, kā to izdarīja aklais Bartimejs pēc dziedināšanas, šis cilvēks atgriezās pasaulīgās izklaidēs (Mateja 12:43-45; Lūkas 11:24-26). Dievs, pasargā mūs no tā!
Dziedinošais spēks ir Dievam par godu. Bet šeit redzams, ka ļaunais spēks tika izdzīts no cilvēka, bet ļaunajam garam nebija kur iet, tāpēc viņš atgriezās un ieraudzīja, ka šajā cilvēkā neviens nedzīvoja. Kristus un Gara spēka tur nebija, un tāpēc ļaunais gars iegāja šajā cilvēkā, un šajā reizē bija daudz sliktāk, nekā sākumā.
Ja tu vēlies dziedināšanu caur Dieva spēku, tad tas nozīmē, ka tavai dzīvei jātiek piepildītai ar Dievu. Vai tas turpināsies? Pieņem Jēzu savā dzīvē un tas turpināsies mūžīgi!
Ko tu darīsi ar šo patiesību? Neviens neatrodas drošībā bez Kristus. Vai tu vēlies šodien pakļauties Dievam tādā mērā, lai sātanm nebūtu varas pār tevi? Jēzus vārdā, es lūdzu tev to izdarīt!
Dieva spēks šodien ir tāds pats. Nav nozīmes, ko teiks cilvēki. Visu, ko ir apsolījis Dievs, Viņš to var piepildīt.
Smits Viglsforts