Tikai jūs varat norobežot savu namu no pasaules ietekmes, kura centīsies ielīst caur jebkuru plaisu. Kā uz vecākiem uz jums Dievs ir uzlicis atbildību par bezdievīgu ietekmi, kurai jūs ļaujat ienākt jūsu namā.
Jums ir jāieņem noteikta pozīcija. Jūs esat atbildīgi par to, ka aktieri no televīzijas ekrāna runā par Kunga vārdu bez pienācīgas cieņas un izgrūž zaimošanu jūsu viesistabā. Jums ir jāseko tam, ko skatās jūsu bērni. Jums pašiem ir jāuzstāda morālie standarti kino un videofilmām un jāpieturas pie tiem.
Dievs no jums sagaida, ka jūs apzināties to, kur atrodas jūsu bērni, ko viņi dara un ar ko viņi ir kopā. Ja jums ir vienalga, tad kurš par viņiem rūpēsies? Ticiet man, es drīzāk būtu pārāk uzmanīgs, nekā pārāk agri atlaistu grožus un sūtītu savu dārgo bērnu ļaunajā pasaulē, kura ne nieka par viņu neparūpēsies.
Nepadodieties! Turpiniet cīnīties par saviem bērniem, jo viņus, ticiet man, tieši pie jūsu ieejas durvīm gaida ienaidnieks. Viņš īpaši medī tos bērnus, kuru vecāki ir noticējuši meliem, ka bērna nobriešanai ir vajadzīga brīvība un neatkarība. Kaut kādā līmenī tas tā arī ir, bet tāpat bērniem ir vajadzīga jūsu kontrole un vadība.
Jūsu atbildība par saviem bērniem nebeidzas ar aukles atnākšanu, vai tajās stundās, kad viņi atrodas skolā, sabiedriskos pasākumos vai atrodoties ar draugiem. Tieši šajā laikā jūs viņu varat pasargāt ar lūgšanu. Iestājieties par viņu aizsardzību, vadību un virzienu. Lūdziet, lai viņi varētu atšķirt pareizo no nepareizā un būtu spējīgi atšķirt velna slazdus un mācēt pretoties kārdinājumiem.
Kad jūsu bērns jums parādīs, ka viņš ir spējīgs tikt galā ar noteiktām situācijām un rīkoties atbildīgi, tad jūs varat nedaudz atslābināt kontroli pār viņiem un dot viņiem nedaudz lielāku brīvību. Kad pienāk atbilstošs laiks? Tas ir brīdis, kad jūsu bērns būs spējīgs pats celt savu personīgo garīgo aizsardzību ap savu sirdi, prātu un garu.
Padomājiet, kas tas būs par prieku, kad jūsu bērns sāks parādīt nobriedušu kristīgo uzvedību un kļūs atbildīgs savās garīgajās gaitās ar Kungu. Kas zina – viņš pat var sākt lūgt par jums!