1.”Sējas un pļaujas likums”: 70-80% slimnieki slimo tieši šī iemesla dēļ. Kāpēc? Pilnīga dabisko pamatlikumu neievērošana:
-grēku dēļ cilvēku dzīvēs;
-cilvēka dabisko vai bioloģisko pamatlikumu pārkāpšana.
Ja jūs gribat uzzināt, kāpēc daudzi populāri kalpotāji ir aizgājuši uz debesīm agrā vecumā, tad tas ir tāpēc, ka viņi “nostrādināja” sevi līdz nāvei. Viņi tik daudz strādāja, ka viņu fiziskai ķermenis nespēja tikt galā ar tādu slodzi.
Pirmā kļūda, kuru pieļauj daudzi kalpotāji – nepietiekams miega daudzums. Miegs – tas ir vissvarīgākais! Bez pietiekama daudzuma miega, jūsu ķermenis nespēs pareizi atjaunoties, un visi ķermeņa procesi sāks noārdīties.
Jūs teiksiet, bet kur tad ir Kunga spēks mūsos? Kunga spēks ir mūsos, lai izpildītu dabīgos organisma likumus un darbotos saskaņā ar to, kā Kungs ir teicis, lai mēs darbotos, lai uzturētu savus ķermeņus labā stāvoklī.
Ir četri iemesli, kuru dēļ 90% cilvēku, kuri stāv lūgšanu rindās pēc dziedināšanas. Ja ņemtu vērā šīs četras lietas un pielietotu tās ikdienā, tad nebūs vairs vajadzība lūgšanai.
1.Izgulēties katru nakti. Daudzi neguļ pietiekami. Citi, ja arī guļ, tad tas nav dziļi, bet tas ir neveselīgs miegs, un tādā veidā viņi neatpūšas un ķermenis neatjaunojas.
2.Dzert pietiekamā daudzumā labas kvalitātes ūdeni. Iemesls 80% saslimšanas gadījumiem, kas skar cilvēci, ir nepietiekams ūdens daudzums organismā. Cilvēka organisms pārstāj pareizi funkcionēt pie nepietiekama ūdens daudzuma. Organisma funkcijas pavājinās un ienaidnieks izmanto šo trūkumu un uzbrūk. Un cilvēks saslimst. Piemēram, daudzos gadījumos pie galvas sāpēm, ja iedzer ūdeni, tad galvas sāpes pāriet pēc 30 minūtēm. Tā ir vienkārša cilvēka bioloģija. Izvairieties no atūdeņošanās.
3.Izziniet pareizus uztura pamatus, lai jūsu organisms pareizi funkcionētu. Samaziniet porcijas, kuras jūs ēdat.
4.Sāciet kustēties! Izejiet pastaigā vai skrējienā un tajā brīdī lūdziet. Būs lietderīgi gan ķermenim, gan garam.
Šie ir vienkārši veselības likumi. Ja cilvēki izpildītu šīs prasības katru dienu, tad viņi nestāvētu rindā pēc dziedināšanas lūgšanas.
Mēs apvainojam sātanu daudzās lietās, darot to ar savām rokām. Bet viņš, redzot mūsu ieradumus, atnāk un uzbrūk tieši tajā jomā.
Karijs Bleiks