Mums ir jāiemācās karot ienaidnieka teritorijā. Negaidiet, kamēr viņš pieklauvēs pie jūsu durvīm.
Miera laikā vienmēr ir armija un karavīri, kuri iziet apmācību, lai vienmēr būtu gatavi karam. Un kad sākas karš, valsts ir gatava izsūtīt tos diennakts laikā. Tāpēc ticīgajiem ir jāiemācās karot svešā teritorijā. Nevajag gaidīt, kad ienaidnieks atvedīs slimību pie jums uz mājām. Nevajag gaidīt, jo ja slimība jau ir līdzās kādam mājās, tad tā arī var atnāk pie jums, kā pie nākamā. Ja jūs karojat svešā teritorijā, tad pēc kaujas jūs varat atnākt uz mājām mierīgā atmosfērā. Bet ja šī kauja ir jūsu mājā, tad šī kauja ir līdz izsīkumam. Katru dienu jums ir jāpieceļas un jāredz, kā jūsu tuvs cilvēks mirst, un katru dienu jūs redzat šo ainu un nav laika mieram. Tas vienmēr ir grūti, karot katru dienu. Ienaidnieks zina, ka pašas grūtākās cīņas ir ieilgušās cīņas līdz izsīkumam vai izturībai. Tieši šādās cīņās ir visvairāk dezertieru. Tieši tad vairākums padodas un aiziet, jo neredz cīņai galu.
Lūk, tad ir jāatnāk citiem ticīgajiem palīgā, kad jūs esat ilgi cīnījušies un esat no cīņas noguruši. Kad jūs sāksiet karot par citiem, tad mazāk karosiet par sevi.
Lūk, ko izdarīja ar ģenerāli Patonu, kad viņš tika atgriezts Anglijā. Viņu iesēdināja džipā un aizveda uz Anglijas piekrasti. Vācu spiegi sekoja viņam. Vācu karaspēks otrpus kanālam arī sekoja viņam. Kad Patons braukāja ar džipu, tad varēja redzēt, kā kanāla otrajā pusē veselas tanku divīzijas sāka kustību, domājot, ka tur kur ir viņš, tur būs uzbrukums. Patona džips lietoja ļoti maz benzīnu. Bet vācu tanki, domājot, ka būs uzbrukums, virzījās no vienas kanāla malas simtiem kilometru uz vietu, kur bija Patons. Tā dēļ viņi iztērēja tūkstošiem litru benzīna. Pēc tam Patons atgriezās atpakaļ un tanki arī atgriezās savā vietā. Nedēļas beigās tanki bija iztērējuši daudzums benzīnu, tikai tā dēļ, lai dzītos pēc Patona. Tas notika pateicoties Patona reputācijai.
Tāpēc jums arī vajag radīt reputāciju priekš elles, lai pat tad, kad jūs iesēžaties mašīnā, elle izlaistu savu dēmonus, lai vienkārši sekotu, kur jūs virzāties un kur jūs būsiet šodien.
Karijs Bleiks