Daudzas sievietes iet pie altāra, bez skaņas izdvešot: “Glābiet mani!” Tas ir izmisušas sirds kluss kliedziens, kas ir iemīlējusies mīlestības idejā, cerībā, ka kāds iemīlēs viņu tik stipri, ka viņa beidzot varēs labi izturēties pret sevi. Bet lai nepieļautu traģisku kļūdu, jums ir jāapgūst māksla būt sasildītai vientulībā! Turklāt, ir jāsaprot, ka vientulības laiks ir kā iespēja attīstīt cieņu personīgajam viedoklim. Es nedomāju, ka jums ir jākļūst pilnīgi vienaldzīgām uz apkārtējo viedokļiem. Nē, mums vienmēr ir jātiecas būt atvērtiem priekš gudrības, kuru var piedāvāt citi. Taču jums ir jābūt savai pārliecībai. Ko domājat jūs? Pirms interesēties par citu viedokli, pārliecinieties, ka jums ir savs personīgais. Laiks, kuru jūs pavadāt vienatnē, dod jums spēju tikt galā ar savām jūtām un attīstīt savus spriedumus. Ticiet, daudz vieglāk ir iemīlēt veselu personību ar saviem viedokļiem un radošajām idejām, nekā apprecēt sievieti, kura domā tikai tā, kā domā tu, un grib tikai to, ko gribi tu. Dažiem vīriešiem patīk, kad sieviete rīkojas pēc viņa gribas, bet pēc kāda laika viņiem noteikti gribēsies sievieti, kurai ir savs viedoklis!
Īsāk runājot, pirms rakstīt harmoniju, ir jātiek skaidrībā par melodiju. Visupirms, jums ir jāattīsta sava būtība. Pacentieties sasniegt noteiktu līdzskaņu finansiālajā, prāta un garīgajā sfērā. Tad, kad ja jūs arī pievienosiet šai harmoniskajai ietekmei partneri – vīrieti, viņš bagātināsies no jūsu ieguldījuma, bet jūs – no viņa, un tas nevienam nekļūs par smagu nastu. Gala mērķis ir veseluma stāvoklis, kuru nav iespējams sasniegt, ja jūs neesat sarāvuši saikni ar jūsu pagātni un neesat sagatavojušies nākotnei. Tāpēc virzieties pakāpeniski, soli pa solim, dienu pēc dienas, un sekojiet, kā Dievs jums dos žēlastību, lai radītu pārmaiņas un uzstādītu mērķus jūsu nākotnei.
Jūsu uzdevums uz doto mirkli būs pavisam vienkāršs. Jums būs jāsāk ar tīs lietām – lūgšanu, pielūgsmi un rūpēm par sevi. Lūdziet par spēku, jo Viņš dod spēku tiem, kuriem nav nekāda spēka. Slavējiet Dievu par jūsu dzīvi, jo jūs taču zināt, ka esat dzīvi pateicoties Viņa žēlastībai. Palutiniet sevi ar vienatni. Ar tās palīdzību jūs iegūsiet atjaunošanos un mierinājumu dzīves grūtību vidū. Jūs to visu varat darīt vienlaicīgi. Paceliet rokas un slavējiet Dievu, Kurš jūs ir svētījis ar dzīvību. Aizlūdziet par to, kas jūs uztrauc. Atsakieties tērēt visu vakaru, pārdzīvojot par to, kas nav jūsu spēkos kontrolēt.
Salamans mācītājs 3:1
“Katrai lietai ir savs nolikts laiks, un katram īstenošanai paredzētam nodomam zem debess ir sava stunda”.
T.D.Džeiks