Vīrietis var baidīties no sievietes, kura ir pārāka par viņu gudrībā vai ekonomiskajā jomā. Vairākumā gadījumu problēma viņam nav tā, ka viņa vairāk nopelna, bet bailes, ka viņas ienākumi izmainīs viņas attieksmi pret viņu. Viņš baidās, ka savu panākumu dēļ, viņā sāks izturēties pret viņu iejūtīgi. Bet gudra sieviete zina, ka akadēmiskie panākumi vai finansiālā labklājība nepadara cilvēku labāku. Laulība – tā ir partnerība, kur viens cilvēks papildina otru, kad viena spēcīgās puses kompensē otra vājās puses, un otrādi. Gan vīriešiem, gan sievietēm ir jāsaprot, ka nav nozīmes, kas katram ir individuāli; laulība kļūst stipra, pateicoties fokusam uz visām daļām.
Diemžēl, daudziem vīriešiem vēl joprojām vajag pierādīt savu vīrišķību melīgu izpausmju veidā. Nauda, sekss un vara kļūst par spēka mēriem. Taču tas ir nepareizi. Var būt visas šīs trīs lietas un pie visa tā palikt ļoti vājš vīrietis. Cik skumīgi, ka šo patiesību reti mācīja mūsu sabiedrībā. Patieso spēku nav iespējams izteikt ekvivalenti dolāriem vai apstiprināt ar universitātes diplomu. Īstais spēks tiek apstiprināts laulībā ar mūsu noturību un nodošanos viens otram lielos grūtību brīžos.
Īsāk runājot, pat, ja visas jūsu sienas ir nokarinātas ar diplomiem un tad, ja jums ir vairāk naudas, nekā bankas seifā, pat tas ja jūs esat skaistāks, nekā saulriets Havajās, ja jūs neesat spējīgs būt par partneri vētras laikā, radniecīgu dvēseli postījumu laikā, jūs neesat nekas. Vīriešiem un sievietēm ir jāsaprot, ka visi viņu sasniegumi izbalē, kad vairs nav neviena, kas uzlūkotu viņu spīdumu un augstāko līmeni. Kāda jēga ir karjerai, ja jums nav ar ko dalīties savos sasniegumos? Kāda nozīme ir naudai, ja jums blakus nav neviena, ar kuru jūs varētu to labprāt tērēt? Agri vai vēlu mēs saprotam, cik briesmīgi ir būt vienam. Jums nav obligāti jābūt laulībā, lai kāds būtu jūsu dzīvē, jūs varat dalīties ar savu dzīvi ar saviem vecākiem vai tuviem draugiem. Bet bēdas tiem, kuri vien ir dzīvojuši slavas un bagātības dēļ. Galu galā, slava jūs neatbalstīs, kad jūs paklupsiet, bet bagātība naktī nesasildīs.
Mans ieteikums vīrietim, kurš ir apprecējies ar ambiciozu sievieti, ir tāds: aplaudējiet viņas spēkam un aizpildiet viņas tukšumu. Viņai tādi ir. Tādi ir mums visiem. Veiksmīgas sievietes dzīvē ir vieta vīrietim. Bet sievietei es teikšu: pārliecinieties, ka šī vieta jūsu dzīvē ir labi apgaismota un vīrietim būs viegli to redzēt. Netērējiet savu dzīvi centienos pierādīt tam, kuru mīlat, ka viņš jums ir vajadzīgs, jo reiz viņš tam var noticēt un aiziet. Parādiet viņam tukšumu, un viņš to aizpildīs. Vīrieši tika radīti tādēļ, lai aizpildītu jūsu tukšumu. Jūsu vajadzība pēc viņa, vīrietim būs pati stiprākā motivācija. Dāmas, jūsu tukšums motivē viņa spēku. Kungi, ja jūs redzat gaismu, Dieva dēļ, ejiet tur. Viņa jūs gaida.
T.D.Džeiks