Tikumīga sieva nekad neievainos savu vīrieti. Viņa – sieva. Viņa – dārgums. Viņa – tā sieviete, kuras atbalsts visu maina. Vāja? Es tā nedomāju! Viņa – dzirkstele automašīnas dzinējā. Viņa – tvaiks gludeklī. Viņa “dara viņam tikai labu un nesagādā viņam nekādas ciešanas”. Viņa rīkojas! Viņa vienmēr ir laikā pareizajā vietā, gatava piepildīt vajadzību. Viņa ir pasīva, bet agresīva. Ne tik pasīva, ka nevar izrādīt iniciatīvu, bet arī ne tik agresīva, ka neļautu vīram spēlēt savu lomu. Šī sieviete rīkojas, un rīkojas lietas labā! Viņai jūs esat vajadzīgs. Jūs esat vajadzīgas viņiem, kā puķēm vajadzīgs ūdens. Jūs – daļa no viņa likteņa, kas sastāda viņa būtību, iztrūkstošais posms. Kad viņš jūs atradīs, tad sapratīs, ka atradis kaulu no sava kaula un miesu no savas miesas.
Viņa – viņa miesa. Viņam pret viņu ir jāizturas ar tādu uzmanību un rūpēm, kā pašam pret sevi. Viņa – nav konkurents, tāpēc viņš nevar justies pilnīgi droši. Viņam ir jāsajūt sava pilnība viņā. Tas ir viņu mērķis, un kopā viņi to var sasniegt. Tieši par to arī viņi lūdz. Tieši šī iemesla dēļ viņi viens otram pieskaras. Tieši šī iemesla dēļ viņi savienojas Kunga gaismā, lai kļūtu par vienu miesu, sirdi un dvēseli. Tas ir pārsteidzoši, bet tam aiziet visa dzīve, bet tas ir brīnišķīgs ceļš!
Skumji, bet daudzi vīrieši tā arī nav iemācījušies mākslu uzmundrināt savas sievietes būt par visu, kas viņas var būt. Tā vietā viņi cenšas apspiest to radošo potenciālu, tiecoties nostiprināt savu galvas pozīciju mājās. Par nožēlu, viņi neapzinās, ka ja viņi – galva, tad sieviete – kakls. Vājš kakls nepalīdzēs lielai galvai. Vīrietim ir jāsaprot, ka viņam jau būs labāk, ja sieviete kļūs par visu, kas vien viņa var būt, jo kāda ir sieva, tāds arī ir vīrs. Ja viņa nav pārliecināta par sevi, tas atspoguļosies viņā. Viņam labāk to ir glabāt veselu un pilnvērtīgu. Daži vīrieši grib turēt to salauztā un atkarīgā stāvoklī, jo tas uzlabo viņa sajūtas kontrolēt situāciju. Bet kad gan vīrietis, gan sieviete ir veseli un pilnvērtīgi, tad nav nepieciešamība kontrolēt. Viņi – partneri, kas kopā tiecas uz vienu mērķi.
Vīrietim nav jābaidās no tikumīgas sievas. Viņā nav nekāda ļaunuma, un nav nekāda iemesla būt piesardzīgam. Viņas nolūki ir acīmredzami. Viņa veltī sevi tam, lai palīdzētu viņam, papildinātu un atjaunotu viņu. Viņam ir jāciena viņa, jo viņa apvieno priekš viņa trīs sievietes: viņa – māte, kura viņam ir vajadzīga; draugs – kāds viņam nekad nav bijis; un mīļotā, par kuru viņš sapņo. Šī sieviete pārāk daudz dod, lai būtu sakoncentrēta uz sevi. Priekš viņas svarīga nav viņa pati, bet gan viņš. Un vispār, kāpēc gan viņai uztraukties par savām vajadzībām? Tas ir jādara viņam. Tikumīga sieviete – ne priekš katra vīrieša. Daži nespētu tikt galā ar mīlestību viņas līmenī. Sūtiet “puišeļus” atpakaļ savās istabās. Šī sieviete – priekš vīrieša. Viņa – vienkārši lieliska! Viņa līdzinās ķēniņienei Esterei. Viņa ir paredzēta un sagatavota ķēniņam.
T.D.Džeiks