Ja jūs gribat attīstīt ticības garu, tad tieši tā arī jūs rīkosieties. Jūs neskatīsieties uz jūsu situācijas dabīgajiem ierobežojumiem. Dievs uz tiem pilnīgi noteikti neskatās. Mēs ar Kenetu to zinām no personīgās pieredzes!
Vairāk kā piecdesmit gadus atpakaļ, kad Kenets lūdza upes krastā pilsētā Talsā, Oklahamas štatā, Dievs viņam sāka runāt par to, lai sludinātu tautām. Dievs tad vēl teica, ka viņam būs vispasaules kalpošana.
Bija skaidrs, ka Dievs neskatās uz mūsu bankas konta stāvokli. Mums knapi pietika nauda, lai aizbrauktu uz otru pilsētas galu, tāpēc par to, lai brauktu uz citām valstīm, nevarēja būt ne runa! Bet Dievs arī negaidīja, ka mēs šo aicinājumu izpildīsim ar saviem spēkiem. Viņa nodomā bija izdarīt to Pašam, ar mūsu ticības palīdzību. Viņš plānoja nodrošināt spēku, resursus un iespējas – visu! No mums Viņš sagaidīja tikai vienu – ticēt. Tas ir viss, ko Viņš gaida arī no jums: tikai ticiet.
Tas ir vienkārši, vai ne tā?
Ja jūs vienkārši noticēsiet, ja jūs pavadīsiet laiku, veltot uzmanību Dieva Vārdam, tā vietā, lai sakoncentrētos uz saviem ierobežojumiem, tad jūs saņemsiet tādus pašus rezultātus, kā Ābrahāms.
Bet kā viss notika Ābrahāmam? Es teiktu, ka pat ļoti labi. Viņiem ar Sāru ne tikai piedzima Dieva apsolītais bērns, viņi tāpat pietiekami ilgi nodzīvoja, lai tos izaudzinātu. Bet pēc tam, kad Sāra 127 gadu vecumā nomira, Ābrahāms, kuram bija 137 gadi, vēlreiz apprecējās un viņš radīja vēl sešus bērnus. Viņš kļuva tieši tas, kā Dievs viņu nosauca – daudzu tautu tēvs.
Lūk, ko es saucu par uzvaru!
Lūk, ko es saucu par ticības garu!
Glorija Koplenda