Dieva armijā tu nevari tikt uzskaitīts tikai vasaras treniņnometnēs. Šeit tu esi pastāvīgā dienestā.
Dievs vēlas kareivjus, kas Viņam nenogurstoši kalpo, kas Viņam atdod visu savu laiku, visu savu dzīvi. Kopš brīža, kad tu pateici “jā” Jēzum, tu esi Viņa armijā līdz nāvei, ja vien nekļūsi par dezertieri vai sāksi izvairīties no dienesta.
Tas var šķist cietsirdīgs apgalvojums, bet tikai tad, ja jūs personīgi nepazīstat Virspavēlnieku.
Brīvprātīgie, kas kalpo Kungam, nenodarbojas tikai ar nejaušu šaušanu. Garīgais karš – tā ir tāda pati realitāte, kā jebkurš cits karš uz zemes. Karavīri bez ieročiem vai tie, kas lieto savus ieročus nepareizi, var nokļūt slazdā, tos var ievainot vai pat nogalināt, kā īstā cīņā. Un šodien, iespējams, vairāk nekā jebkad agrāk, pastiprinās sātaniskie manevri. Viens ieskats dienas laikrakstā jūs par to viegli pārliecinās.
Cilvēki, kas dienē armijā jebkurā armijas nozarē, pateiks, ka dienests ir nopietna lieta arī miera laikā. Tās nav spēles. No brīža, kad esat iesaukts armijā, neatkarīgi no tā, vai tie ir sauszemes, jūras vai gaisa spēki, jūs esat daļa no vienotās sistēmas. Disciplīna un stingra noteikumu ievērošana ir ne tikai ieteicama – to ievērošana ir pilnīgi obligāta.
Runājot par savu ticīgo dzīvi, kristieši bieži lieto militārus terminus, taču pārāk bieži viņiem joprojām trūkst patiesa kareivīguma, viņiem ir pārāk maza izturība un manāms uzvaras trūkums.
Mēs tik maz saprotam par Dieva plāniem karā! Nepieļauj kļūdu: kristietis – tas ir tas, kurš karo saskaņā ar Dieva noteikumiem.
Lesters Samrels