Ticībai nav robežu. Tu, un tikai tu pats, vari viņai radīt šķēršļus.
Neviens cits, kā velns, grib, lai tu runātu: “Visa iemesls – mana sieva”. Vai vīrs, vai vecāki, vai bērni.
Nekā tamlīdzīga! TU pats esi vainīgs! Tu – savas ticības kapteinis, tikai tu pats esi spējīgs attīstīt un aizsargāt to.
Ticība nezina robežas!
Parasti tu saņemt to, pēc kā alksti ar visu savu dvēseli un uz ko tiecies. Palūkojies uz visu, kas tev ir, – tas viss ir tavu vēlmju auglis, kas tev ir bijis līdz šim. Bet no šī brīža tu vari tiekties pēc kaut kā lielāka. Ticība nezina robežas. Tu arī neesi ierobežots tajā, ka vari pieņemt, izmantojot tās spēku. Turklāt Dievs tevi neierobežo ne no vienas puses.
Tev pieder viss, uz ko tev pietiek ticība. Tu saņemsi to, ja teiksi: “Kungs, es negribu būt ierobežots ar domām un sajūtām. Es gribu būt brīvs, lai sekotu ticības principiem. Un es noteikti sasniegšu vairāk”. Un tu sasniegsi.
ROBEŽAS NEEKSISTĒ
Ticībai nav robežu. Mēs bieži domājam, ka ticība dzīvo četrās sienās. Tā tas nav. Sātans pieliek visas pūles, lai liktu mums “apgriezt” ticību savā veidā, noslāpēt viņu sevī vai ierobežot tās spēku.
Ticība nav atkarīga no finansiālajiem ierobežojumiem. Bērns lūdzot Dievam vienu dolāru, saņemt to, tāpat kā viņa tēvs, kas prasa piecdesmit. Viņi abi saņēma atbildi ticībā, kas tika novesta darbībā. Dod ticībai brīvību – un viņa tev parādīs, uz ko tā ir spējīga.
Pat nabagiem var būt ticība. Cilvēki bieži vien domā: “Par cik es esmu nabags, tad nevaru izdarīt to un to”. Tie ir meli! Daudzi no tiem, kas atrodas pašā sākumā, kam nepieciešamas lielas finanses un līdz šim nav bijušas nekādas ekonomiskās garantijas. Viņi sāka rīkoties, paļaujoties vienīgi uz ticības principiem. Nekas viņus nespēja apstādināt.
Tādā pašā veidā var darboties ticība bagātajiem. Tiem kuriem ir piecdesmit miljoni var novest ticību darbībā ar ne mazākiem panākumiem, kā tiem , kuriem ir divi dolāri. Dievam tava bagātība neko neatrisina.
Lai uz kāda finansiālā līmeņa pakāpiena tu neatrastos, nesalīdzini sevi ar citiem, sakot: “Es grasos sasniegt to pašu, ko viņš”. Panākumu būtība ir tavā ticībā uz Dievu. Viņš seko līdzi tavai dzīvei un sūtīs tev visu nepieciešamo vajadzīgajā mirklī. Bet ja tu sevi ar skaudību salīdzināsi ar citiem, Dievs atbildēs: “Tas nebūs labi priekš tevis, tas tevi nesvētīs, ļauj Man tevi svētīt ar to, kas tev ir nepieciešams, bet ne kāds cits”. Dod brīvību ticībai – un tā darbosies tavā dzīvē.
Lesters Samrels