Laikam viena no pašām bīstamākajām lietām, ar ko man ir nācies saskarties pietiekami bieži – tā ir joga. Ja jūs nodarbojaties ar jogu, es jums to iesaku pēc iespējas ātrāk pārtraukt darīt. Vārds “joga” nozīmē – “savienošanās ar dievu”. Jogas mērķis ir jūs savienot ar dievu, bet ne ar Ābrahāma, Īzāka un Jēkaba Dievu, bet gan ar hinduisma dievu. Ja jūs ieskatītos jogas instrukcijā, kas domāta instruktoriem (parastajās nodarbībās par to nerunā), tad tur jūs atradīsiet pierakstus par 7 čakru atvēršanu. Čakras – tie ir ķermeņa garīgie centri. Tie nav joki, tās ir reālas lietas. Šīs čakras atrodas sākot ar astes kaulu līdz pat galvas pakausim. Kad jūs tiekat līdz piektajai čakrai, instrukcijā ir uzrakstīts “UZMANĪBU!” Uzstājīgi nerekomendēju atvērt piekto čakru. Sekas ir neprognozējamas.” Bet tāpat ir pieminēts, ka daži cilvēki, kuri mēģinājuši atvērt šo čakru, ir sajukuši prātā. Un lūk, kas ir pārsteidzoši – piektā čakra atrodas galvaskausa pamatnē, un tā ir kā mēles saknes projekcija. Parasti, kad cilvēks atver piekto čakru, viņš sāk izdvest nepazīstamas skaņas, kas ir dēmonu valoda. Tas ir garīgi un attiecas uz dēmonisko sfēru. Savā veidā tie ir garīgie vingrinājumi, un tieši tāpēc jums nav tajā jāiesaistās. Praktiski visi skoliozes gadījumi, ar kuriem es esmu saskāries, kaut kādā veidā ir bijuši saistīti ar jogu. Un iemesls tam bija kundalīnī gars, kam ir čūskveidīga forma. Kad jūs nodarbojaties ar jogu vai ar to nodarbojas kāds no jūsu ģimenes, šis gars ietekmē jūsu mugurkaulu, un ir par iemeslu tam, ka tā izliekumi ieņem čūskas formu.
Tāpat arī es gribu pateikt, ka cilvēks, kurš ir izdomājis Pilates, ir paņēmis dažus elementus no jogas un ieviesis to savā vingrojumu kompleksā. Es negrasos jums ieteikt rekomendācijas, ar kādiem vingrinājumiem jums nodarboties, bet gan to, ar kādiem nevajag saistīties.. Viss, ko es gribu pateikt – uzziniet vairāk par to, ar ko jūs nodarbojaties. Jums ar to nevajadzētu aizrauties! Visas pozas jogā ataino dzīvnieku pozas, un kad cilvēks ieņem kādu no šīm pozām, viņš piesauc šī dzīvnieka garu.
Es zinu, ka daudziem mani apgalvojumi par jogu nepatiks, bet tas ir fakts.
Iespējams, kāds kurš šo lasa, nodarbojas ar jogu un viņam ir vajadzīga šī vēsts. Un iespējams, viņš jautā Dievam, vai tas ir pareizi. Tāpēc šī ir atbilde tādam cilvēkam.
Karijs Bleiks