Es ticu, ka lūgšana ir pasaulē lielākais neatklātais spēks. Lūgšana nav kaut kas tāds, par ko var vienkārši padomāt vai parunāt.
Lūgšana – tas ir tas, kas ir jādara. Paša Dieva spēks nāk palīgā kā atbilde uz lūgšanu. Diemžēl lielākā daļa cilvēku pilnībā neizprot lūgšanas nozīmi.
Kāpēc tā? Jo šeit ir noslēpums, kas vada efektīvu lūgšanu ārpus robežām, ko nespēj sasniegt lielākā daļa ticīgie.
Bet milzīgie lūgšanu resursi ir sasniedzami. Lūgšana – tas ir spēks tam, lai to lietotu, instruments, lai sasniegtu vēlamo, jaudīgs ierocis kaujas laukā. Tas kļūst skaidri un saprotami, kad mēs lasām Bībeli: “Beidzot – topiet stipri savā Kungā un Viņa varenajā spēkā. Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām” (Efeziešiem 6:10-11).
Kāds maz zināms fakts, ko Dievs vēlas mums darīt zināmu, ir tas, ka ir iespējams pretoties velna viltībām, taču, lai to izdarītu, jums, protams, ir jāapgūst lūgšanas noslēpums.
“Jo mūsu cīņas ieroči nav miesīgi, bet spēcīgi Dieva priekšā cietokšņu noārdīšanai” (2.Korintiešiem 10:4). Mūsu ieroči nav fiziski vai prāta gudrībā – tie ir garīgi. Viens no mūsu vislabākajiem ieročiem – lūgšana.
Lesters Samrels