Visu, ko tu saņem no Dieva, tam ir divpusējs raksturs: Dieva puse un tava puse. Dievs noteikti nospēlēs savu lomu. Un tu to zini. Ja tu nospēlēsi savu lomu, tu vari būt pārliecināts par atbildi un uzvaru.
Taču, ja tagad tu ciet sakāvi, tad tas ir tavas personīgās mutes dēļ. Tu pats sev esi atnesis sakāvi. Bībelē Salamana pamācībās 6:2 ir teikts: “Tad tu esi ar savas mutes sacīto saistīts, un tava paša mutes vārdi tevi tur savā gūstā”.
Kāds pateica: “Tu teici, ka nevari, un kad tu to pateici, tevi sakāva. Tu teici, ka tev nav ticība, un šaubas izauga kā milzis un sasaistīja tevi. Tu runāji par neveiksmi, un neveiksme tevi salauza”.
Ja tu runā par saviem pārbaudījumiem, savām grūtībām, par ticības trūkumu, naudas trūkumu – tava ticība izkalst un sažūst. Bet, paldies Dievam, ja tu runā par Dieva Vārdu, par savu brīnišķīgo Debesu Tēti un par to, ko Viņš var izdarīt – tava ticība augs nevis pa dienām, bet pa stundām.
Ja tu apliecini slimību, tad tavā ķermenī būs slimība. Ja tu runā par savām bailēm un šaubām, tās izaugs un kļūs spēcīgākas. Ja tu apliecini naudas trūkumu, tad nauda pārstās plūst. Tas var šķist kā paradokss, bet nē. Tā ir patiesība. Es par to esmu pārliecinājies ne reizi vien.
Kenets Heigins