Tam, lai Vārds darbotos mūsu dzīvē, tam ir jābūt jums kā mutē, tā arī sirdī. Ir nepietiekami, ka tas ir vienkārši mutē. Var runāt daudz vārdus, bet ja jūsu sirds nepiekrīt tam, ko jūs runājat – tas nenesīs augļus. Un otrādi, var ticēt kaut kam sirdī, bet ja to neizrunās, tas neīstenosies.
Ticība, kas pieņem Dieva apsolījumus, darbosies tikai tad, kad tā ir savienota arī ar apliecināšanu.
Raksti saka: “Bet mums IR tas pats ticības gars, kā ir rakstīts: es TICĒJU, tāpēc es RUNĀJU. – Arī mēs TICAM, tāpēc mēs arī RUNĀJAM” (2.Korintiešiem 4:13).
Ievērojiet: šeit ir teikts: mums “IR”, nevis “cenšamies iegūt”. Tāpat arī nav rakstīts: “Mēs lūdzam par to”. Nē, mums jau ir ticība. Ja jūs esat glābti, tad jums jau ir tas pats ticības gars.
Tā kā mums jau ir tas pats ticības gars, mums ir jārunā par to, kam mēs ticam. Nekad nerunājiet par sakāvi. Nezinu, kā jūs, bet es neticu sakāvei. Nekad nerunājiet par neveiksmēm. Nezinu, kā jūs, bet es neticu neveiksmēm. Es ticu uzvarai, slava Dievam!
Ja jūs runājat par savām problēmām, ja jūs runājat par savām grūtībām, par ticības trūkumu, par naudas trūkumu, tas iznīcina jūsu ticību. Bet ja jūs runāsiet par jūsu brīnišķīgo Debesu Tēti – ja jūs runāsiet par Dieva Vārdu, tad jūsu ticība strauji pieaugs.
Ja jūs runāsiet par slimību, tas attīstīs slimību jūsu organismā. Ja jūs runāsiet par savām šaubām, jūsu šaubas pieaugs un beigu beigās iznīcinās jūsu ticību. Ja jūs runāsiet par naudas trūkumu, tas būs šķērslis naudas atnākšanai. Cilvēkiem tas ir jāzina. Bet ja viņi noticēs savā sirdī tam, ko saka Dieva Vārds un apliecinās to ar savu muti, viņi saņems rezultātus.
Kā jau es esmu teicis, manas kalpošanas sākumā man nebija augļu finansiālajā sfērā. Es stingri zināju par ticību un dziedināšanu, bet tajā laikā nezināju, ka ticība darbojas tieši tāpat arī attiecībā uz finansēm. Bet, slava Dievam, Viņš man parādīja, kā saņemt to, kas man pieder Kristū. Viņš man deva sapratni tam, kā darbojas ticība finansiālajā sfērā, un teica man pieprasīt to, kas man bija vajadzīgs. Mēs runājam par tā pieprasīšanu, ko, kā saka Vārds, jau pieder mums. Mēs nerunājam par visa pieprasīšanu, kas mums ienāk prātā. Kāds varētu teikt: “Es pieprasu desmit miljonus naftas urbumu!” Bet Dievs nav jums apsolījis desmit miljonus naftas urbumus. Jūs varat ticēt un apliecināt tikai to, ko saka Dieva Vārds. Neatkāpieties no tā ne pa labi, ne pa kreisi.
Mēs runājam par tā pieprasīšanu, ko, kā Dieva Vārds saka, jau ir mūsu. Dieva Vārds saka: “Mans Dievs apmierinās katru jūsu vajadzību pēc Savas godības pilnās bagātības Kristū Jēzū” (Filipiešiem 4:19). Kad mēs ticībā apliecinām to, ko saka Dieva Vārds, mēs varam iemantot to, kas mums pieder Kristū.
Kenets Heigins