Uzticamības karkasa drošums laulībā ir atkarīgs no dēļu platuma un biezuma, kuri veido šo celtni.
Pats svarīgākais jūsu savstarpējās attiecībās – tā ir morālā tīrība. Tas nozīmē vienmēr būt patiesam, godīgam visā. Tas nozīmē būt patiesam un godīgam it visā, ko dari.
Uzstādot savās attiecībās ar laulato šos blokus, rodas uzticība. Tavs laulātais būs pārliecināts par tevi, un tavi bērni zinās, ka viņi vienmēr uz tevi var paļauties.
Savstarpēji uzticamās attiecībās vīrs mierīgi var iziet no mājas, jo viņš zina, ka viņa sieva rīkosies korekti, kad blakus nebūs vīrs, un tas būs tieši tāpat, kā viņa rīkojas vīra klātbūtnē. Kad vīram nāksies aizbraukt darījuma komandējumā, sieva būs mierīga un pārliecināta tajā, ka viņam var uzticēties, – viņš saglabās morālo tīrību un uzticamību.
Ja ģimenē ir morālās tīrības iztrūkums, vīram vienmēr ir aizdomas, ka viņa sieva nav uzticīga viņam vai arī iztukšo bankas kontu, vai arī vienaldzīgi noskatās, kā viņu bērni aug izlaidībā.
Ja ģimenē nav morālās tīrības, sieva dzīvo bailēs, ka viņas vīrs dzenas pakaļ svārkiem un izjūt tieksmi pēc katras jaunas sievietes, kuru viņš satiks savā ceļā. Viņai rodas aizdomās, ka vīrs no viņas slēpj naudu, un baidās, ka viņš viņu atstās tukšā.
Nevēloties pieņemt Dieva absolūti cerīgos pamatus, vīrs un sieva kļūst neuzticami. Viņi dara visu, kas viņiem patīk, kā rezultātā viņi nespēj uzticēties ne paši sev, ne viens otram. Viņi nespēj būvēt laimīgu namu, jo viņi ir nestabili un dalīti.
Kad uzticības pamatā rodas plaisas, greizsirdība kā nezāle var nokļūt šajās plaisās un sagrābt šo namu. Un tad dusmas, rūgtums un apvainojumi steigsies turp kā termīti, lai izjauktu šo mīlestību, prieku un apmierinājumu laulībā, un gala rezultātā jebkādas attiecības starp vīru un sievu.
Morālās tīrības, godīguma un patiesības iztrūkums daudzus pāru aizved uz tiesu, lai šķirtos, kur laulības ēka sabrūk būvgružu kaudzē. Un tas viss notiek tādēļ, ka vīrs un sieva neuzticas viens otram.
Lesters Samrels