Tas fakts, ka Dievs mani ir pieņēmis, pārvērta manu lūgšanu dzīvi. Kad es sapratu, ka man ir tieša caurlaide troņa zālē pie Dieva un ka Viņš grib, lai es tur atrastos, tad es pārstāju pierunāt Dievu mani saklausīt. Es drosmīgi nāku pie Viņa divos naktī, nebaidoties, ka pamodināšu vai iztraucēšu Viņu. Es vēršos pie Viņa, zinot, ka Viņš uzreiz pieņems mani un ar interesi uzklausīs. Es sapratu, ka Dievs mani dzird jebkurā dienas un nakts laikā, neatkarīgi no tā, vai es kliedzu, vai čukstu un neskatoties uz to, ko es daru un kur atrodos. Dievs dzird mani un atbild man, kā kādreiz Viņš dzirdēja Jēzu un atbildēja Viņam. Jo es taču esmu svētīts ar to, ka atrodos Kristū. Es esmu Mīļotā pieņemts.
Ja jūs saprotat to faktu, ka esat Mīļotā pieņemti un Dievs jūs pilnībā atbalsta, tad jums būs viegli pilnībā atbrīvoties no zema pašvērtējuma. Izgaisīs nevēlēšanās nākt pie Dieva ar saviem grēkiem un vajadzībām. Pazudīs kautrība, kuru jūs izjutāt attiecībā pret Viņu. Jūs jau atrodaties Viņa Mīļotajā Dēlā. Nekas un neviens nespēs izmainīt šo faktu.
“Nav nekāda nosodījuma tiem, kuri dzīvo Kristū ne pēc miesas, bet pēc gara…” (Romiešiem 8:1).
Nav iespējams apstādināt vai pavājināt Dieva mīlestības plūsmu attiecībā uz mums. Dievs mūs nepārstās mīlēt, lai arī ko mēs nedarītu.
Nekas neiztraucēs mums būt Dieva mīļotajiem.
Nekas neizmainīs Dieva jūtas pret mums.
Dievs arī tālāk mūs mīlēs, lai ko arī nedarītu un nerunātu. Un šo faktu nav iespējams izmainīt.
Dieva mīlestība mūs izdziedina no iekšienes. Tā palīdz ticīgajiem pareizi novērtēt sevi un sadziedē mūsu dvēseles rētas.
Dieva mīlestība paceļ mūsos pašvērtējumu, nozīmīgumu un vērtību.
Dieva mīlestība mums māca cienīt sevi.
Dieva mīlestība mūs disciplinē.
Dieva mīlestība mums dod iespēju atgriezt mīlestību Viņam, mīlēt pašiem sevi un citus.
Mēs esam ne tikai Dieva izredzēti, bet arī mūžīgi, maigi, bez nosacījuma un bezgalīgi Viņa mīlēti. Nav lielākas svētības, kā būt pārliecinātiem tajā!
T.D.Džeiks